Nieprawidłowy e-mail lub hasło
Pokaż wszystkie kategorieSzukaj Wyszukiwanie zaawansowane

Informacje

1. KOSZT WYSYŁKI

U nas obowiązuje jeden koszt wysyłki, niezależnie od ilości zamówionych produktów i ich wartości, sprawdź szczegóły.

2. FORMY PŁATNOŚCI

Oferujemy zapłatę przelewem, za pobraniem, kartą kredytową, na raty lub gotówką, sprawdź szczegóły.

3. UBEZPIECZENIE TOWARU

Ubezpiecz swoje urządzenie od pęknięcia wyświetlacza, uszkodzenia na skutek zwarcia, zalania, błędów obsługi czy kradzieży.

4. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Szybka realizacja zamówień to nasza specjalność, przy każdym produkcie informujemy o jego dostępności oraz czasie realizacji zamówienia.

5. REALIZACJA GWARNACJI

Sprawdź procedury realizacji gwarancji zakupionych u nas produktów.

6. ZWROT TOWARU

Zapoznaj się z procedurami zwrotu towaru zakupionego w naszym sklepie.

7. KONTAKT

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi Klienta.

UBEZPIECZENIE TOWARU

1. Dlaczego warto ubezpieczyć telefon?
Telefony komórkowe towarzyszą nam codziennie, dlatego też są narażone na szczególne ryzyko. Odrobina nieuwagi może nas wiele kosztować. Telefony nowej generacji są dużo delikatniejsze niż te produkowane kilka lat temu. Co za tym idzie, bardzo łatwo je uszkodzić. Ile razy zdarzyło Ci się upuścić telefon lub zalać go napojem? Ubezpieczenie zapewni Ci, że Twój smartfon będzie chroniony przed różnego rodzaju uszkodzeniami.

2. Co obejmuje ubezpieczenie telefonu?
Ubezpieczenie chroni Twojego smartfona w przypadku pęknięcia wyświetlacza, uszkodzenia na skutek zwarcia, zalania, błędów obsługi lub pożaru. Dodatkowo możesz wybrać opcję ubezpieczenia telefonu przed kradzieżą. Już nie musisz obawiać się kieszonkowców.

3. Jak wykupić ubezpieczenie?
Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od tego, by Twoje urządzenie było chronione. Bez długich wniosków i bez abonamentu. Wystarczy, że wybierzesz interesujący się pakiet podczas składania zamówienia.

4. Ile kosztuje ubezpieczenie?

Nie jest to droga usługa, przykładowo ubezpieczenie telefonu o wartości do 1100zł to koszt tylko 153,95zł. Telefon w cenie do 2200zł ubezpieczysz za zaledwie 197,95zł. Dokładna kwota ubezpieczenia zostanie dla Ciebie automatycznie wyliczona podczas składania zamówienia.
.

5. Jak zgłosić szkodę?

Szkody możesz wygodnie zgłaszać poprzez stronę internetową. Po wypełnieniu elektronicznego formularza zgłoszenia otrzymasz pocztą elektroniczną opracowane wcześniej zlecenie naprawy oraz dowód wysyłki. Zlecenie naprawy przesyłasz razem z urządzeniem do partnerskiej firmy naprawczej. Nasz partner naprawy jest równolegle informowany o uszkodzeniu i podejmuje pierwsze działania dla powstałej naprawy. Twoje naprawione urządzenie otrzymasz z powrotem tak szybko jak to tylko możliwe. Kradzież urządzenia zgłosisz również przez internet.

Tutaj możesz zapoznać się ze szegółowymi warunkami ubezbieczenia:
Karta informacyjna
Ogólne warunki ubezpieczenia