Xiaomi 17 Ultra 5G Dual Sim 16GB RAM 512GB - Black
dodaj do przechowalni
Opis
Xiaomi 17 Ultra 5G Dual Sim 16GB RAM 512GB - Czarny
- Ekran:
LTPO AMOLED, 68B colors, 120Hz, 2160Hz PWM, Dolby Vision, HDR10+, 3500 nits (peak)
6.9", 1200 x 2608 pikseli, proporcje 19,5:9
Xiaomi Shield Glass 3.0 - IP68/IP69 odporność na pył i wodę (zanurzenie do 6 m przez 30 minut)
- System: Android 16, HyperOS 3
- Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm)
CPU Octa-core (2x4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M)
GPU Adreno 840 - Pamięć wewnętrzna: 512GB
- Pamięć RAM: 16GB
- Aparat tył:
50 MP, f/1.7, 23mm (szerokokątny), typ 1.0", 1.6μm, dwupikselowy PDAF, OIS
200 MP, f/2.4-3.0, 75-100mm (teleobiektyw peryskopowy), 1/1.4", 0.56μm, wielokierunkowy PDAF (30cm - ∞), OIS, 3.2-4.3x ciągły zoom optyczny, zoom ring
50 MP, f/2.2, 14mm, 115° (ultraszerokokątny), 1/2.76", 0.64μm, dwupikselowy PDAF
TOF 3D, (głębokość)
Cechy Laserowy AF, matryca spektrum kolorów, obiektywy Leica, lampa błyskowa z podwójną diodą LED, HDR, panorama
Wideo 8K@30fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/120/240/480/960/1920fps, żyroskop EIS, Dolby Vision HDR 10-bit rec. (4K@60fps, 1080p) - Aparat przód:
50 MP, f/2.2, 21mm (wide), 1/2.7", 0.61µm, AF
HDR, panorama
Video 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS - Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dual-band or tri-band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth 6.0, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, LHDC 5, MIHC
- GPS (L1+L5), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5), GLONASS
- NFC
- Infrared port
- USB Type-C 3.2 Gen 2, DisplayPort, OTG
- Sensory: Odcisk palca (pod wyświetlaczem, ultradźwiękowy), akcelerometr, bliskość, żyroskop, kompas, barometr
- Bateria: Si/C Li-Ion 6000 mAh
- Ładowanie:
90W przewodowo, 90W PPS, PD3.0, QC3+
50W bezprzewodowe
22.5W przewodowe odwrotnie
10W bezprzewodowe odwrotnie - Szklany przód, tylny materiał z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym / tylny silikonowy polimer (eko-skóra), rama aluminiowa
- Wymiary: 162.9 x 77.6 x 8.3 mm
- Waga:218.4
Dane techniczne
| Komunikacja | 5G |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 6,9" |
| Rozdzielczość | 1200 x 2608 |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Rodzaj karty SIM | nanoSim |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Aparat główny | 200 MP |
| Aparat Przedni | 50 MP |
| Slot karty pamięci | nie |
| Pojemność akumulatora ⟨mAh⟩ | 6000 |
| Ładowarka | Brak w zestawie |
| Złącza | USB typ C |
| System operacyjny | Android |
| Typ | Smartfon |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Sprzedawane produkty są 100% oryginalne, przeznaczone na nasz, europejski rynek i posiadają gwarancję realizowaną w Polsce.
Oferujemy wysyłkę za pobraniem oraz wszystkie inne popularne formy płatności online.
Jesteśmy polskim sklepem, wysyłamy towary z Polski. Działamy nieprzerwanie od 2007 roku, zarówno online, jak i w sklepie stacjonarnym.
Urządzenia marki Apple objęte są 12 miesięczną gwarancją
Pozostałe produkty posiadają 24 miesiące gwarancji
Akcesoria GSM 6 miesięcy