Wysyłka

Czas realizacji zamówienia składa się na czas przygotowania paczki do wysyłki oraz czas dostarczenia produktu do Państwa rąk. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby termin wysyłki zamówionych towarów był możliwie najkrótszy. Termin wysyłki jest opisany indywidualnie na stronie każdego oferowanego produktu.

Przygotowanie produktu do wysyłki oraz jego dostawa odbywają się wyłącznie w dni robocze.


Koszty dostawy

Koszt dostawy zawsze jest darmowy, niezależnie od formy płatności i ilości zamówionych produktów.


Formy dostawy

Dostawa do Paczkomatu Inpost

Przesyłkę należy odebrać z Paczkomatu w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania informacji o umieszczeniu jej w paczkomacie. Dostawa za pośrednictwem paczkomatu dotyczy wyłącznie przesyłek przedpłaconych. 

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej (DPD lub Inpost)

Dostawa kurierem dotyczy przesyłek przedpłaconych i wysyłek za pobraniem. Maksymalna kwota pobrania u kuriera wynosi 15000zł (DPD) lub 5000zł (Inpost).

Dostawa za pomocą Orlen Paczka

Dostawa do jednego z ponad 10000 punktów odbioru w całej Polsce. Sieć automatów paczkowych oraz stacji paliw ORLEN czynna 24/7.

 

Odbiór osobisty w Punkcie Odbioru Osobistego

Odbiór osobisty jest bezpłatny dla wszystkich zamówień i możliwy jest po otrzymaniu potwierdzenia mailowego. Towar można odebrać w ciągu 3 dni roboczych momentu otrzymania potwierdzenia (wyjątkami są umówione mailowo daty odbioru) . Sklep Internetowy zastrzega sobie prawo do anulowania nieodebranego i nieopłaconego w tym terminie zamówienia.

Punkt Odbioru Osobistego znajduje się pod adresem:
Deluxury.pl
Struga 7
90-420 Łódź
tel: 666666950