Asortyment Moje zakupy
 • SMARTFONY

 • TABLETY

 • SŁUCHAWKI

 • SMARTWATCHE

 • Menu

 • Zwrot towaru

  Odstąpienie od umowy

  Konsument, który zawarł umowę sprzedaży na odległość, ma prawo od niej odstąpić bez podania jakiejkolwiek przyczyny na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Ustawowy termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni kalendarzowych od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta, weszła w posiadanie rzeczy.

  Jednocześnie informujemy, że zgodnie z art. 38 ust. 3, ust. 5., ust. 6 oraz ust. 9 Ustawy o prawach Konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 poz. 827) Klientowi będącemu Konsumentem nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, o którym mowa w art. 27 wymienionej ustawy w przypadku zakupu towarów:

  1. które są nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji Klienta lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
  2. które są dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu nie można zwrócić ich ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych - dotyczy to przede wszystkim słuchawek dousznych, które wkłada się bezpośrednio do przewodu słuchowego, wydzielającego woskowinę i dlatego nie powinny być używane przez więcej niż jedną osobę;
  3. które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
  4. które są nagraniami dźwiękowymi lub wizualnymi, albo programami komputerowymi dostarczanymi w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

  Jeśli Klient rozważa dokonanie zwrotu Towaru, prosimy o niekonfigurowanie sprzętu, a także o zachowanie ostrożności przy rozpakowywaniu sprzętu, aby nie zniszczyć jego oryginalnego opakowania.

  Jeśli badanie Towaru przez Klienta doprowadzi do zmniejszenia jego wartości ponad to, co jest normalną konsekwencją korzystania wyłącznie w celu stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, Sprzedawca uprawniony jest do stosownego obniżenia zwracanej kwoty płatności za Towar. W przypadku zniszczenia lub uszkodzenia Towaru w taki sposób, że nie jest możliwa jego sprzedaż na rzecz innego klienta, zwrot płatności za taki Towar nie należy się Klientowi.

  Zwrot należności nastąpi bez zbędnej zwłoki, w ciągu maksymalnie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania  oświadczenia  o odstąpieniu od umowy, na numer rachunku rozliczeniowego wskazany przez Klienta w oświadczeniu.
  Sprzedawca może jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub do momentu dostarczenia przez Klienta dowodu jej odesłania. Jeżeli Klient poda nieprawidłowy numer konta, termin na zwrot ulega przedłużeniu o czas niezbędny do ustalenia prawidłowego numeru rachunku. 

  Możliwość zwrotu towaru przysługuje tylko Konsumentom, którzy dokonali zakupu na odległość. Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową, w związku z czym nie ma możliwości zwrotu towaru zakupionego na firmę.

  Adres do zwrotu towaru:
  Deluxury.pl
  Struga 7
  90-420 Łódź
  tel: 666666950

  >>Pobierz formularz odstąpienia od umowy<<

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium