Baseus Cafule Metal Kabel USB-C - USB-C PD 100W 2m biały
dodaj do przechowalni
Opis
Baseus Cafule Metal Kabel USB-C - USB-C PD 100W 2m biały
Wytrzymały kabel USB-C - USB-C marki Baseus przeznaczony do szybkiego ładowania oraz transmisji danych. Obsługuje standard Power Delivery i umożliwia ładowanie urządzeń z mocą nawet 100W, dzięki czemu doskonale sprawdzi się ze smartfonami, tabletami, konsolami oraz laptopami wyposażonymi w port USB-C.
Najważniejsze cechy
- Szybkie ładowanie do 100W
- Obsługa standardu Power Delivery (PD)
- Maksymalne natężenie: 5A
- Transfer danych i ładowanie jednocześnie
- Wytrzymały nylonowy oplot
- Metalowe, wzmacniane końcówki
- Długość kabla: 2 m
- Kompatybilność z urządzeniami USB-C
Szybkie i wydajne ładowanie
Kabel pozwala w pełni wykorzystać możliwości nowoczesnych ładowarek oraz urządzeń obsługujących technologię Power Delivery. Maksymalna moc 100W sprawia, że świetnie nadaje się zarówno do smartfonów, jak i laptopów USB-C.
Trwała konstrukcja
Nylonowy oplot zwiększa odporność kabla na przetarcia i zginanie, natomiast metalowe końcówki zapewniają większą trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Kabel został zaprojektowany z myślą o intensywnym, codziennym użytkowaniu.
Specyfikacja techniczna
| Marka | Baseus |
| Kolor | Biały |
| Długość kabla | 2 m |
| Złącza | USB-C (męski) – USB-C (męski) |
| Maksymalna moc | 100 W |
| Maksymalne natężenie | 5 A |
| Standard ładowania | Power Delivery (PD) |
| Materiał | Metal + nylon |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Sprzedawane produkty są 100% oryginalne, przeznaczone na nasz, europejski rynek i posiadają gwarancję realizowaną w Polsce.
Oferujemy wysyłkę za pobraniem oraz wszystkie inne popularne formy płatności online.
Jesteśmy polskim sklepem, wysyłamy towary z Polski. Działamy nieprzerwanie od 2007 roku, zarówno online, jak i w sklepie stacjonarnym.
Urządzenia marki Apple objęte są 12 miesięczną gwarancją
Pozostałe produkty posiadają 24 miesiące gwarancji
Akcesoria GSM 6 miesięcy