[OUTLET] Oppo. Reno6 Pro 5G 256GB 12GB RAM - Lunar Grey
dodaj do przechowalni
Opis
Telefon w pełni sprawny. Niewielkie zarysowania na ekranie i ramce.
Zestaw: oryginalne pudełko, kabel, ładowarka razem z dokumentami.
Oppo Reno6 Pro 5G 256GB 12GB RAM - Grafitowy
- Ekran:
Super AMOLED, 90Hz, HDR10+, 500 nits (typ), 800 nits (HDR), 1100 nits (peak)
6.55", 1080 x 2400 pikseli, proporcje 20:9 - Qualcomm SM8250-AC Snapdragon 870 5G (7 nm)
CPU Octa-core (1x3.2 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.80 GHz Kryo 585)
GPU Adreno 650 - Pamięć wewnętrzna: 256GB
- Pamięć RAM: 12GB
- System: Android 11, ColorOS 11.1 z możliwością aktualizacji do Androida 12, ColorOS 12
- Aparat: tył
50 MP, f/1.8, 24mm (szerokokątny), 1/1.56", 1.0μm, wielokierunkowy PDAF, OIS
13 MP, f/2.4, 52mm (teleobiektyw), 1/3.4", 1.0μm, PDAF, 2x zoom optyczny
16 MP, f/2.2, 123° (ultrawide), 1/3.09", 1.0μm
2 MP, f/2.4, (makro)
Podwójna lampa błyskowa LED, HDR, panorama
Wideo 4K@30/60 kl./s, 1080p@30/60/120 kl./s; żyroskop-EIS, HDR - Aparat: przód
32 MP, f/2.4, 26mm (szerokokątny), 1/2.8", 0.8μm
Funkcje Panorama
Wideo 1080p@30fps, żyroskop-EIS - Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
- Bluetooth 5.2, A2DP, LE, aptX HD
- GPS: dual-band A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS
- NFC
- USB Type-C 2.0, USB On-The-Go
- Sensory: Odcisk palca (pod wyświetlaczem, optyczny), akcelerometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy, kompas, spektrum kolorów
- Bateria: Litowo-polimerowa 4500 mAh,
Szybkie ładowanie 65W
Ładowanie zwrotne - Szklany przód, aluminiowa rama, szklany tył
- Wymiary: 160.8 x 72.5 x 8 mm
- Waga: 188 g
Dane techniczne
| Komunikacja | 5G |
| Kolor | szary |
| Przekątna ekranu | 6,55" |
| Rozdzielczość | 1080 x 2400 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Rodzaj karty SIM | nanoSim |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Aparat główny | 64 MP |
| Aparat Przedni | 32 MP |
| Slot karty pamięci | tak |
| Pojemność akumulatora ⟨mAh⟩ | 4500 |
| Ładowarka | Brak w zestawie |
| Złącza | USB typ C |
| System operacyjny | Android |
| Typ | Smartfon |
| STAN PRODUKTU | używany (bardzo dobry) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Sprzedawane produkty są 100% oryginalne, przeznaczone na nasz, europejski rynek i posiadają gwarancję realizowaną w Polsce.
Oferujemy wysyłkę za pobraniem oraz wszystkie inne popularne formy płatności online.
Jesteśmy polskim sklepem, wysyłamy towary z Polski. Działamy nieprzerwanie od 2007 roku, zarówno online, jak i w sklepie stacjonarnym.
Urządzenia marki Apple objęte są 12 miesięczną gwarancją
Pozostałe produkty posiadają 24 miesiące gwarancji
Akcesoria GSM 6 miesięcy