[OUTLET] Sony. Xperia Z3 16GB - White
dodaj do przechowalni
Opis
Telefon w pełni sprawny. Delikatne zarysowania na ramce. Rysy na foliach ochronnych na ekranie i tylnej klapce.
Zestaw: oryginalne pudełko i kabel w podniszczonym stanie.
Sony Xperia Z3 16GB - Biały
- Ekran: IPS LCD 5,2" 1080 x 1920 pikseli, proporcje 16:9
- Wymiary: 146 x 72 x 7.3 mm
- Qualcomm MSM8974AC Snapdragon 801 (28 nm)
CPU Quad-core 2.5 GHz Krait 400
GPU Adreno 330 - Pamięć wewnętrzna: 16 GB,
- Pamięć RAM: 3GB
- System: Android 4.4.4 (KitKat), możliwość aktualizacji do wersji 6.0 (Marshmallow)
- Aparat: tył
20,7 MP, f/2,0, 25 mm (szerokokątny), 1/2,3", 1,12 μm, AF
Funkcje Lampa błyskowa LED, HDR, panorama
Wideo 4K@30fps, 1080p@60fps, 720p@120fps, HDR - Aparat: przód
2.2 MP, f/2.8
Wideo 1080p@30fps - Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot
- Bluetooth 4.0, A2DP, aptX
- GPS, GLONASS, BDS
- NFC
- Radio FM, RDS
- USB microUSB 2.0 (MHL 3 TV-out), OTG, złącze magnetyczne
- Sensory: Akcelerometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy, kompas, barometr
- Bateria: Li-Ion 3100 mAh,
Dane techniczne
| Komunikacja | LTE |
| Kolor | biały |
| Przekątna ekranu | 5,2" |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Rodzaj karty SIM | nanoSim |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Aparat główny | 20,7 MP |
| Aparat Przedni | 2,2 MP |
| Slot karty pamięci | nie |
| Pojemność akumulatora ⟨mAh⟩ | 3100 |
| Ładowarka | Brak w zestawie |
| Złącza | microUSB typ B |
| System operacyjny | Android |
| Typ | Smartfon |
| STAN PRODUKTU | używany (dobry) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Sprzedawane produkty są 100% oryginalne, przeznaczone na nasz, europejski rynek i posiadają gwarancję realizowaną w Polsce.
Oferujemy wysyłkę za pobraniem oraz wszystkie inne popularne formy płatności online.
Jesteśmy polskim sklepem, wysyłamy towary z Polski. Działamy nieprzerwanie od 2007 roku, zarówno online, jak i w sklepie stacjonarnym.
Urządzenia marki Apple objęte są 12 miesięczną gwarancją
Pozostałe produkty posiadają 24 miesiące gwarancji
Akcesoria GSM 6 miesięcy