Realme 16 Pro+ 5G Dual Sim 12GB RAM 512GB - Master Gold
dodaj do przechowalni
Opis
Realme 16 Pro+ 5G Dual Sim 12GB RAM 512GB - Złoty
- Ekran: AMOLED, 1B colors, 144Hz, HDR10+, 4608Hz PWM, 600 nits (typ), 1800 nits (HBM), 6500 nits (peak)
6.8" 1280 x 2800 pikseli, proporcje 19,5:9
Corning Gorilla Glass 7i, poziom 6 Mohsa - Qualcomm SM7750-AB Snapdragon 7 Gen 4 (4 nm)
CPU Octa-core (1x2.8 GHz Cortex-720 & 4x2.4 GHz Cortex-720 & 3x1.8 GHz Cortex-520)
GPU Adreno 722 - Pamięć wewnętrzna: 512GB
- Pamięć RAM: 12GB
- System: Android 16, do 5 głównych aktualizacji Androida, Realme UI 7.0
- Aparat: tył
200 MP, f/1.9, 23mm (szerokokątny), 1/1.56", 0.5μm, dwupikselowy PDAF, OIS
50 MP, f/2.8 (teleobiektyw peryskopowy), 1/2.76", 0.64μm, PDAF, OIS, 3.5x zoom
optyczny 8 MP, 116° (ultraszerokokątny), 1/4.0", 1.12μm, AF
Lampa LED, HDR, panorama
Wideo 4K@24/30/60fps, 1080p@24/30/60/120fps, HDR, żyroskop-EIS, OIS - Aparat: przód
50 MP, f/2.4, 23mm (szerokości), 1/2.88", 0.61μm
Cechy Panorama
Wideo 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, HDR - Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band
- Bluetooth 5.4, A2DP, LE, aptX HD, LHDC 5
GPS, GLONASS, GALILEO, BDS - NFC
- Infrared port
- USB Type-C 2.0, OTG
- Sensory: Odcisk palca (pod wyświetlaczem, optyczny), akcelerometr, żyroskop, bliskość, kompas
- Bateria: Si/C Li-Ion 7000 mAh
- Ładowanie
80W przewodowo, 55W PPS, 13,5W PD/QC - Nano-SIM + Nano-SIM
- IP68/IP69K pyłoszczelny i wodoodporny (strumienie wody pod wysokim ciśnieniem; możliwość zanurzenia do 2m na 30 min)
- Wymiary: 162.5 x 76.3 x 8.1/8.5 mm
- Waga: 198 g / 203 g
Dane techniczne
| Komunikacja | 5G |
| Kolor | złoty |
| Przekątna ekranu | 6,8" |
| Rozdzielczość | 1280 x 2800 |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Rodzaj karty SIM | nanoSim |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Aparat główny | 200 MP |
| Aparat Przedni | 50 MP |
| Slot karty pamięci | nie |
| Pojemność akumulatora ⟨mAh⟩ | 7000 |
| Ładowarka | Brak w zestawie |
| Złącza | USB typ C |
| System operacyjny | Android |
| Typ | Smartfon |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Sprzedawane produkty są 100% oryginalne, przeznaczone na nasz, europejski rynek i posiadają gwarancję realizowaną w Polsce.
Oferujemy wysyłkę za pobraniem oraz wszystkie inne popularne formy płatności online.
Jesteśmy polskim sklepem, wysyłamy towary z Polski. Działamy nieprzerwanie od 2007 roku, zarówno online, jak i w sklepie stacjonarnym.
Urządzenia marki Apple objęte są 12 miesięczną gwarancją
Pozostałe produkty posiadają 24 miesiące gwarancji
Akcesoria GSM 6 miesięcy