Xiaomi 17 5G Dual Sim 12GB RAM 512GB - Green
dodaj do przechowalni
Opis
Xiaomi 17 5G Dual Sim 12GB RAM 512GB - Zielony
- Ekran:
LTPO AMOLED, 68B colors, 2160Hz PWM, 120Hz, Dolby Vision, HDR Vivid, HDR10+, 3500 nits (peak)
6.3", 1220 x 2656 pikseli, współczynnik 19.5:9 - Szklany przód (Dragon Crystal Glass), aluminiowa rama, szklany tył
- IP68 pyłoszczelny i wodoodporny (zanurzenie do 1,5 m na 30 min)
- System: Android 16, HyperOS 3
- Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm)
CPU Octa-core (2x4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M)
GPU Adreno 840 - Pamięć wewnętrzna: 512GB
- Pamięć RAM: 12GB
- Aparat tył:
50 MP, f/1.7, 23mm (szerokokształtne), 1/1.31", 1.2μm, dwupikselowe PDAF, OIS
50 MP, f/2.0, 60mm (teleobiektyw), 1/2.76", 0.64μm, PDAF (10cm - ∞), OIS, 2.6x zoom optyczny
50 MP, f/2.4, 17mm, 102° (ultraszerokokątne), 1/2.76", 0.64μm
Laserowy AF, matryca spektrum kolorów, obiektyw Leica, dwu-diodowa lampa błyskowa dwutonowa, HDR, panorama
Wideo 8K@30fps (HDR), 4K@30/60fps (HDR10+, 10-bitowy Dolby Vision HDR, 10-bitowy LOG), 1080p@30/60/120/240/960fps, 720p@1920fps, żyroskop EIS - Aparat przód:
50 MP, f/2.2, 21mm (szeroko), 1/2.88", 0.61μm, PDAF
HDR, panorama
Wideo 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, HDR10+, żyroskop EIS - Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dual-band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth 5.4, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, LHDC 5
- Positioning GPS (L1+L5), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5), GLONASS
- NFC
- Infrared port
- USB Type-C 3.2, Display Port, OTG
- Sensory: Odcisk palca (pod wyświetlaczem, ultradźwiękowy), akcelerometr, bliskość, żyroskop, kompas, barometr
- Bateria: Li-Ion 6330 mAh,
- Ładowanie:
100W przewodowe, PD3.0, QC3+, 100W PPS
50W bezprzewodowe
odwrotnie 22,5W przewodowe
odwrotnie 22,5W bezprzewodowe - Wymiary: 151.1 x 71.8 x 8.1 mm
- Waga:191 g
Dane techniczne
| Komunikacja | 5G |
| Kolor | zielony |
| Przekątna ekranu | 6,3" |
| Rozdzielczość | 1220 x 2656 |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Rodzaj karty SIM | nanoSim |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Aparat główny | 50 MP |
| Aparat Przedni | 50 MP |
| Slot karty pamięci | nie |
| Pojemność akumulatora ⟨mAh⟩ | 6330 |
| Ładowarka | Brak w zestawie |
| Złącza | USB typ C |
| System operacyjny | Android |
| Typ | Smartfon |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Sprzedawane produkty są 100% oryginalne, przeznaczone na nasz, europejski rynek i posiadają gwarancję realizowaną w Polsce.
Oferujemy wysyłkę za pobraniem oraz wszystkie inne popularne formy płatności online.
Jesteśmy polskim sklepem, wysyłamy towary z Polski. Działamy nieprzerwanie od 2007 roku, zarówno online, jak i w sklepie stacjonarnym.
Urządzenia marki Apple objęte są 12 miesięczną gwarancją
Pozostałe produkty posiadają 24 miesiące gwarancji
Akcesoria GSM 6 miesięcy